ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6068432
nr 606 8432
rokokostil, höjd: 100
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 oktober 2009
kl 17:15:26
300 kr
350 kr